Przytulne biuro w Placu Unii. Fit-out od Interbiura dla Ignitis Renewables Polska

Cover Image for Przytulne biuro w Placu Unii. Fit-out od Interbiura dla Ignitis Renewables Polska

Interbiuro zakończyło prace fit-outowe na zlecenie Bletwood Investments w biurowcu Plac Unii, tworząc nową przestrzeń dla Ignitis Renewables Polska. Rearanżacja objęła wielobranżowy projekt wykonawczy oraz koordynację międzybranżową, łącząc elektroinstalacje, systemy bezpieczeństwa, instalacje sanitarne i elektryczne.

Projekt, oparty na koncepcie BNM – Real Estate Advisory, skupiał się na zmianie funkcjonalności, dzieląc przestrzeń przy jednoczesnym zachowaniu wizualnej otwartości. Zastosowanie ścian szklanych wydzieliło sale spotkań i gabinety, zachowując przestrzeń i nowoczesność. Dostosowanie instalacji klimatyzacji oraz wentylacji do wymogów Ignitis Renewables było kluczowe.

Elementy wyposażenia wnętrz, takie jak meble i roślinność, wprowadzone przez Ignitis Renewables, dodają przytulnego klimatu.

Michał Kowalski, reprezentujący Ignitis Renewables, podkreśla: “Prace Interbiura przekształciły naszą przestrzeń w przyjazne, nowoczesne biuro, które idealnie odpowiada naszym potrzebom.”

Zaangażowanie wszystkich stron doprowadziło do efektywnej realizacji projektu, a ostateczny rezultat spotkał się z pozytywnym odbiorem. Przestrzeń ta nie tylko zyskała na funkcjonalności, lecz także na estetyce, podkreślając spektakularny widok na Warszawę.

Inne aktualności

Cover Image for Biurowce na fali: 5 najpopularniejszych adresów w Warszawie

2024-02-22

Biurowce na fali: 5 najpopularniejszych adresów w Warszawie

Sytuacja w sektorze nieruchomości komercyjnych jest dynamiczna i mierzą się z nią zarówno właścic...

Czytaj więcej
Cover Image for The Bridge w Warszawie ma już 40 pięter i 160 m wysokości

2024-01-22

The Bridge w Warszawie ma już 40 pięter i 160 m wysokości

The Bridge jest coraz wyższy. Jego konstrukcja osiągnęła już iczbę 40 pięter biurowych i 160 m wy...

Czytaj więcej

Please turn the device