Chcesz pozyskać najemców? ⭐️Promuj swoją nieruchomość⭐️

Magazyny do wynajęcia Opole

Magazyny w Opolu to ponad 300 tysięcy nowoczesnej powierzchni na wynajem. Rynek cieszy się sporym zainteresowaniem najemców ze względu na stosunkowo niskie stawki czynszu oraz atrakcyjne położenie względem Autostrady A4. Do największych kompleksów należą Panattoni Park Opole, Prologis Park Ujazd oraz CTPark Opole.

Na finne uzyskasz oferty magazynów w Opolu i okolicach bezpośrednio od ich właścicieli. Bez zobowiązań i ukrytych kosztów.

Magazyny do wynajęcia Opole

Filtruj po:

m2
m2

Jeżeli szukasz powierzchni biurowo-magazynowej, skorzystaj z filtra zaawansowanego

Oferty magazynów: 8

Loading...

Jak znajdziesz magazyny na wynajem?

1

Wybierz lokalizacje

Skorzystaj z wyszukiwarki wpisując nazwę miasta, dzielnicy lub ulicy. Możesz także skorzystać z podstrony danego rynku.

2

Przeglądaj oferty

Wybierz interesujące Cię nieruchomości i poproś o szczegóły za pomocą przycisku "Uzyskaj ofertę".

3

Poczekaj na szczegóły

Dokładamy wszelkich starań, abyś dostał oferty jak najszybciej. Otrzymasz je bezpośrednio od właścicieli.

Magazyny Opole - podstawowe informacje

Magazyny Opole to jeden z ciekawszych rynków powierzchni magazynowych w Polsce. Województwo, pomimo małej przestrzeni w stosunku do innych regionów Polski, oferuje szereg wielkopowierzchniowych kompleksów logistycznych. Obecnie do dyspozycji najemców jest tutaj blisko 350 tysięcy metrów kwadratowych. Większość z obiektów znajduje się w ścisłym otoczeniu przebiegającej przez teren województwa Autostrady A4 łączącej wschód z południem i zachodem naszego kraju. Biskość drogi E40 oraz Dróg Krajowych nr 40, 45, 88 i 94 umożliwia sprawną dystrybucję towarów do Kędzierzyna-Koźle, Brzegu, Strzelec Opolskich czy Kleszczowa oraz na rynki Dolnego i Górnego Śląska.

 

Magazyny do wynajęcia w Opolu posiadają szereg nowoczesnych rozwiązań stosowanych przez polskich oraz międzynarodowych deweloperów. O niesłabnącym potencjale tego regionu świadczą kolejne inwestycje deweloperów Panattoni czy CTPark. W województwie opolskim co prawda jest mały wybór centrów logistycznych, aczkolwiek są to duże kompleksy, których łączna powierzchnia przekracza 50 tysięcy. Warto wspomnieć tu przede wszystkim o Prologis Park Ujazd, który w swojej ofercie posiada ponad 150 tysięcy mkw. do wynajęcia. Do największych magazynów w Opolu zaliczają się także Panattoni Park Opole, kompleks budynków CTPark oraz Mapletree Park Opole

Please turn the device