Chcesz pozyskać najemców? ⭐️Promuj swoją nieruchomość⭐️

Znajdź nowe biuro w Krakowie.

Po prostu.

Biura do wynajęcia w Krakowie to blisko 450 ofert w nowoczesnych biurowcach, jak i w budynkach niższej klasy. Na finne znajdziesz około 300 kompleksów zlokalizowanych w różnych dzielnicach miasta. Najbardziej popularne wśród najemców są obecnie biura w Quattro Business Park, Centrum Biurowym Lubicz Park oraz w powstających inwestycjach The Park Kraków oraz Podium Park.

Sprawdź poniższe oferty wynajmu biura w Krakowie i uzyskuj szczegóły bezpośrednio od właścicieli.

Biura do wynajęcia Kraków

Filtruj po:

m2
m2
Biura do wynajęcia w Quattro Business Park A
Biurowiec
13.50/m2

Quattro Business Park A

Kraków, Aleja Bora-Komorowskiego Tadeusza 25A

Dostępne biura: 12

Dostępna powierzchnia: 828 - 911 m2

Biura do wynajęcia w Quattro Business Park B
Biurowiec
13.50/m2

Quattro Business Park B

Kraków, Aleja Bora-Komorowskiego Tadeusza 25B

Dostępne biura: 7

Dostępna powierzchnia: 131 - 1079 m2

Biura do wynajęcia w Equal Business Park B
Biurowiec
14.00/m2

Equal Business Park B

Kraków, Wielicka 28

Dostępne biura: 7

Dostępna powierzchnia: 270 - 3275 m2

Biura do wynajęcia w Quattro Business Park D
Biurowiec
13.50/m2

Quattro Business Park D

Kraków, Aleja Bora-Komorowskiego Tadeusza 25D

Dostępne biura: 6

Dostępna powierzchnia: 305 - 1075 m2

Biura do wynajęcia w Quattro Business Park C
Biurowiec
13.50/m2

Quattro Business Park C

Kraków, Aleja Bora-Komorowskiego Tadeusza 25C

Dostępne biura: 2

Dostępna powierzchnia: 477 - 911 m2

Biura do wynajęcia w Equal Business Park C
Biurowiec
14.00/m2

Equal Business Park C

Kraków, Wielicka 28B

Dostępne biura: 1

Dostępna powierzchnia: 257 - 257 m2

Biura do wynajęcia w Diamante Plaza
Biurowiec
13.50/m2

Diamante Plaza

Kraków, Jana Dekerta 24

Dostępne biura: 2

Dostępna powierzchnia: 900 - 2743 m2

Biura do wynajęcia w Equal Business Park A
Biurowiec
14.00/m2

Equal Business Park A

Kraków, Wielicka 30

Dostępne biura: 2

Dostępna powierzchnia: 150 - 1170 m2

Biura do wynajęcia w Rondo Business Park
Biurowiec
13.30/m2

Rondo Business Park

Kraków, Lublańska 38

Dostępne biura: 16

Dostępna powierzchnia: 528 - 1773 m2

Biura do wynajęcia w Podium Park C
Biurowiec
13.85/m2

Podium Park C

Kraków, Jana Pawła II 43

Dostępne biura: 12

Dostępna powierzchnia: 305 - 1580 m2

Biura do wynajęcia w Quattro Business Park Five
Biurowiec
13.70/m2

Quattro Business Park Five

Kraków, Aleja Bora-Komorowskiego Tadeusza 25

Dostępne biura: 7

Dostępna powierzchnia: 102 - 1309 m2

Biura do wynajęcia w Benaco
Biurowiec
15.40/m2

Benaco

Kraków, Pilotów 2E

Dostępne biura: 3

Dostępna powierzchnia: 131 - 387 m2

Potrzebujesz pomocy przy wynajmie biura?

Potrzebujesz pomocy przy wynajmie biura?

Jeżeli nie masz czasu na poszukiwanie biura na wynajem lub nie znalazłeś odpowiednich dla siebie ofert, skontaktuj się z nami!

Zespół finne jest w pełni do Twojej dyspozycji. Czekamy na kontakt mailowy lub telefoniczny.

Biura Kraków - podstawowe informacje

Biura do Wynajęcia w Krakowie

 

Kraków to drugi największy rynek pod względem dostępnej powierzchni najmu. W ponad 250 budynkach biurowych do dyspozycji najemców jest ponad 1,6 mln mkw. przestrzeni do wynajęcia. Miasto z roku na rok przyciąga coraz szersze grono zainteresowanych firm, także z zagranicy. Wpływają na to takie czynniki jak dostęp do dobrze wykwalifikowanych zasobów pracowników, specjalna strefa ekonomiczna oraz stale rosnąca podaż nowoczesnej powierzchni biurowej.

 

Nowoczesne powierzchnie biurowe w Krakowie

 

Kraków to jedno z nielicznych miast na mapie Polski, które może pochwalić się podażą powierzchni biurowej powyżej 1 mln mkw. Dzięki temu najemcy mają szeroki wachlarz ofert budynków klasy A, B oraz C. Klimatyzacja, nowoczesne czujniki dymu i systemy bezpieczeństwa, całodobowy monitoring czy certyfikaty ekologiczne to tylko niektóre z obowiązkowych „must-have”, które posiadają obecnie biurowce w Krakowie. Największymi zaletami miasta pod względem aspektów biznesowych jest specjalna strefa ekonomiczna oraz szerokie zaplecze instytucji naukowo-badawczych. Duża ilość renomowanych uniwersytetów (prym wiedzie Uniwersytet Jagielloński) umożliwia pracodawcom dostęp do wyspecjalizowanej kadry pracowników. Z kolei liczne wydziały Akademii Górniczo-Hutniczej czy Politechniki Krakowskiej gwarantują co roku zwiększenie bazy specjalistów z branż IT, technicznych czy inżynieryjnych.

 

 

Wynajem Biura Kraków – lokalizacje

 

W ostatnich latach deweloperzy nieruchomości komercyjnych skupiają swoją uwagę na nowoczesnych biurowcach spełniających szereg najwyższych standardów. W zdecydowanej większości przypadków powstają one w biznesowych dzielnicach Krakowa takich jak Bonarka, Grzegórzki, Bronowice czy Prądnik Czerwony. W bazie Finne znajdziesz lokalizacje w różnych częściach miasta. Największe kompleksy biurowe znajdują się w zachodnich oraz południowych dzielnicach Krakowa. Przykładem mogą być oddane niedawno do użytku Bonarka for Business, Ocean Office Park czy stale powiększany The Park Kraków. Z kolei na północ od Śródmieścia najemcy mają do dyspozycji rozległy zespół budynków Quattro Business Park. Dla firm, które poszukują nowej lokalizacji blisko ścisłego centrum miasta, dobrym rozwiązaniem mogą być okolice Ronda Mogilskiego oraz budynki biurowe usytuowane w dzielnicy Kraków Grzegórzki.

 

Przy wyborze nowego biura należy brać pod uwagę dostępność lokalizacji dla osób dojeżdżających do pracy. Decydując się na powierzchnie w okolicach Starego Miasta oraz na Kazimierzu gwarancją będzie dogodny dojazd środkami transportu publicznego oraz prestiżowa lokalizacja w zabytkowej części Krakowa. Równie dużym atutem jest bliskość punktów gastronomicznych oraz lokali usługowych. Z kolei w przypadku biur umiejscowionych na obrzeżach Krakowa znacznie łatwiej będzie wynająć większą liczbę miejsc parkingowych.


Warto także wspomnieć o zaletach wyboru miasta na nową siedzibę ze względu na usytuowanie Krakowa na mapie Polski. Miasto posiada dostęp do Portu Lotniczego Kraków-Balice, które obsługuje szereg połączeń o zasięgu międzynarodowym. Istotną rolę w transporcie drogowym odgrywa obwodnica metropolii krakowskiej, która umożliwia sprawny dojazd do Autostrady A4 oraz drogi S7 łączącej Małopolskę z Warszawą. Stale rozwijająca się infrastruktura oraz komunikacja miejska gwarantują także dogodny dojazd dla pracowników z pobliskich miejscowości np. z Wieliczki, Wadowic czy Zabierzowa.

 

 

Tanie biura w stolicy Małopolski

 

Istotnym czynnikiem w poszukiwaniu nowego biura jest cena, na którą składają się stawki czynszu, koszty eksploatacyjne czy ilość miejsc parkingowych. W przypadku rynku krakowskiego miesięczne stawki czynszu wahają się od 12 do 16 euro. Kwoty te różnią się w zależności od klasy budynku, lokalizacji, roku oddania do użytku czy standardu wykończenia wnętrz. Dla najemców poszukujących tańszych lokali biurowych dobrą alternatywą będą budynki klasy B oraz C. W nich średnie stawki czynszu zwykle nie przekraczają 11 euro. Warto pamiętać, że na ostateczne poziomy kosztów wpływa także długość okresu wynajęcia biura – im dłuższa umowa, tym silniejsza pozycja negocjacyjna dla wynajmujących.

Please turn the device