Chcesz pozyskać najemców? ⭐️Promuj swoją nieruchomość⭐️

Znajdź magazyn w Łodzi i okolicach.

Po prostu.

Magazyny w Łodzi i Polsce Centralnej to jeden z najchętniej wybieranych rynków przez międzynarodowe firmy logistyczne. Ich usytuowanie w pobliżu węzła Autostrady A1 i A2 czyni tę lokalizację niezwykle atrakcyjną. Łączna powierzchnia kompleksów w centralnej Polsce zbliża się obecnie do 4 mln mkw. Największym zainteresowaniem wśród najemców cieszą się magazyny do wynajęcia w Łodzi oraz w Strykowie.

Dzięki finne uzyskasz szczegóły ofert bezpośrednio od właścicieli. Bez zobowiązań i ukrytych kosztów.

Magazyny do wynajęcia Polska Centralna

Filtruj po:

m2
m2
Magazyny do wynajęcia w Logicor Łódź I
CITY FLEX
4.20/m2

Logicor Łódź I

Polska Centralna, Łódź

Minimalny moduł: 1 695m2

Dost. pow. magazynowa: 23 315m2

Magazyny do wynajęcia w Zakład Produkcyjny Piątek
OTHER
4.60/m2

Zakład Produkcyjny Piątek

Polska Centralna, Piątek

Minimalny moduł: 0m2

Dost. pow. magazynowa: 0m2

Magazyny do wynajęcia w Mountpark Stryków
BIG BOX
4.05/m2

Mountpark Stryków

Polska Centralna, Stryków

Minimalny moduł: 11 648m2

Dost. pow. magazynowa: 244 594m2

Magazyny do wynajęcia w MLP Stryków
BIG BOX
2.40/m2

MLP Stryków

Polska Centralna, Zelgoszcz

Minimalny moduł: 5 000m2

Dost. pow. magazynowa: 217 000m2

Magazyny do wynajęcia w MDC2 PARK ŁÓDŹ SOUTH
BIG BOX
3.90/m2

MDC2 PARK ŁÓDŹ SOUTH

Polska Centralna, Głuchów

Minimalny moduł: 5 000m2

Dost. pow. magazynowa: 78 795m2

Magazyny do wynajęcia w Hillwood Łowicz Południe
BIG BOX
Do negocjacji

Hillwood Łowicz Południe

Polska Centralna, Łyszkowice

Minimalny moduł: 22 805m2

Dost. pow. magazynowa: 61 917m2

Magazyny do wynajęcia w Prologis Park Łódź
BTS
4.10/m2

Prologis Park Łódź

Polska Centralna, Łódź

Minimalny moduł: 9 484m2

Dost. pow. magazynowa: 40 763m2

Magazyny do wynajęcia w SEGRO Logistics Park Łódź Ksawerów
BIG BOX
3.70/m2

SEGRO Logistics Park Łódź Ksawerów

Polska Centralna, Ksawerów

Minimalny moduł: 35 000m2

Dost. pow. magazynowa: 35 000m2

Magazyny do wynajęcia w P3 Piotrków
BTS
-

P3 Piotrków

Polska Centralna, Wola Bykowska

Minimalny moduł: -

Dost. pow. magazynowa: -

Magazyny do wynajęcia w SEGRO Logistics Park Łódź Rzgów
BIG BOX
3.70/m2

SEGRO Logistics Park Łódź Rzgów

Polska Centralna, Rzgów

Minimalny moduł: 13 000m2

Dost. pow. magazynowa: 133 000m2

Magazyny do wynajęcia w CTPark Łódź North Stryków
BIG BOX
4.40/m2

CTPark Łódź North Stryków

Polska Centralna, Smolice

Minimalny moduł: 6 000m2

Dost. pow. magazynowa: 114 874m2

Magazyny do wynajęcia w SEGRO Logistics Park Stryków
BIG BOX
3.55/m2

SEGRO Logistics Park Stryków

Polska Centralna, Smolice

Minimalny moduł: 3 300m2

Dost. pow. magazynowa: 93 300m2

Potrzebujesz pomocy przy wynajmie magazynu?

Potrzebujesz pomocy przy wynajmie magazynu?

Jeśli nie masz czasu na szukanie magazynu lub nie znalazłeś odpowiednich dla siebie ofert, skontaktuj się z nami!

Zespół finne jest w pełni do Twojej dyspozycji. Czekamy na kontakt mailowy lub telefoniczny.

Magazyny Polska Centralna - podstawowe informacje

Magazyny do wynajęcia Łódź

 

Polska Centralna jest jednym z największych rynków powierzchni magazynowych w kraju. Jego łączna przestrzeń do wynajęcia przekracza 3,8 mln mkw. Rejony zaliczane do Polski centralnej wyróżnia się nie tylko doskonałe położenie, ale także bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura drogowa. Region obejmuje m.in.: Łódź – czyli trzecie pod względem liczby ludności miasto w Polsce, Pabianice, Stryków – jedno z największych skupisk magazynów w tym obszarze czy Piotrków Trybunalski. Wszystkie te lokalizacje cieszą się zainteresowaniem najemców i stanowią ważne ośrodki logistyczne.

 

 

Wynajem hali magazynowej w centrum Polski daje przedsiębiorstwom naturalne zaplecze do prowadzenia dystrybucji towarów na skalę ogólnopolską i międzynarodową. Region chętnie wybierają najwięksi deweloperzy powierzchni magazynowych jak: Prologis, Panattoni Europe, Logicor, SEGRO czy Hillwood. Z roku na rok powiększają oni podaż nieruchomości magazynowych w Polsce Centralnej, głównie w województwie łódzkim.

 

Logistyczne centrum Polski

 

Na magazynowej mapie Polski Centralnej przecinają się ważne szlaki komunikacyjne. Autostrady A1 oraz A2, a także droga ekspresowa S8 łączą aglomeracje wrocławską, łódzką, warszawską i białostocką, a także stanowią część europejskich korytarzy transportowych. Są to najważniejsze szlaki drogowe w Polsce, które są podstawą tranzytu towarów. W realizacji jest także kolejna ważna inwestycja – droga ekspresowa S14, czyli tzw. zachodnia obwodnica Łodzi oraz obwodnica Pabianic. Trasa ma połączyć autostradę A2 (węzeł Emilianów) z drogą ekspresową S8 (węzeł Róża) i docelowo zamknąć krąg dróg szybkiego ruchu wokół Łodzi. Wypadkową trwających i planowanych zmian jest stale rosnące zainteresowanie deweloperów realizacjami obiektów magazynowych w tym rejonie.

 

Hale magazynowe w Łodzi – dlaczego warto?

 

Dynamiczny rozwój i niesłabnące zainteresowanie najemców sprawiły, że tylko w okresie ostatnich kilku lat zasoby magazynów w Łodzi i okolicach zwiększyły się o ponad 2 miliony mkw. Niemal 40% tej liczby stanowią właśnie powierzchnie zlokalizowane w samej Łodzi, które potwierdzają aż trzykrotny wzrost tego rynku. Region zyskał ogromną popularność wśród sieci handlowych oraz biznesu e-commerce, a transakcje zawierane na tym rynku można zaliczyć do największych w kraju. Duże powierzchnie magazynowe na przedmieściach Łodzi oferują m.in.: Panattoni Park Łódź East czy SEGRO Business Park Łódź.

  

Największe magazyny w Łodzi 

Duża liczba potencjalnych najemców magazynów w Łodzi poszukuje nowoczesnych hal magazynowych typu BTS o dużej dostępnej powierzchni. Wynika to z chęci ulokowania głównego centrum dystrybucyjnego w jednym miejscu, co znacząco ułatwia logistykę i zmniejsza koszty transportu towarów. Firmy rozważające wynajem magazynu w Łodzi powinny zwrócić uwagę na oferty City Logistics Łódź, 7R Park Łódź West oraz Hillwood Zgierz. Kompleksy są nieco oddalone od ścisłego centrum miasta, jednakże są świetnie skomunikowane z ważnymi drogami regionu. Planowany kompleks magazynów w Zgierzu docelowo ma mieć powierzchnię ponad 480 tysięcy mkw. co uczyni go jednym z największych parków w Polsce.

 

Niedocenianą przez najemców alternatywą na wynajem magazynu w Polsce Centralnej są okolice Piotrkowa Trybunalskiego. Miasto jest oddalone jedynie 50 km od Łodzi, jednakże dysponuje bezpośrednim dostępem do Autostrady A1, drogi S8 oraz Drogi Krajowej nr 74 i 91. To właśnie tutaj powstaje największy park magazynowy w Polsce – P3 Piotrków. Kompleks oferuje obecnie niemal 270 tysięcy mkw. powierzchni magazynowej do wynajęcia. Docelowo w perspektywie najbliższych kilku lat jego powierzchnia ma się zwiększyć do ponad 500 tys. mkw.

 

Wynajem Magazynu w Strykowie

 

Stryków to jeden z kluczowych punktów na transportowej mapie Polski. To tu krzyżują się wspomniane wyżej Autostrady A1 oraz A2 łączące każdy zakątek naszego kraju. Nie bez powodu właśnie tutaj swoje inwestycje lokują najwięksi gracze rynku. Dla firm poszukujących powierzchni magazynowych w Strykowie dobrą alternatywą mogą być Hillwood Stryków oraz parki Prologis czy Logicor usytuowane w bliskim położeniu w stosunku do węzła komunikacyjnego. Na szczególną uwagę zasługuje kompleks Mountpark Stryków należący do czołówki największych parków magazynowych w Polsce. Do dyspozycji najemców jest tutaj ponad 240 tysięcy mkw. przestrzeni do wynajęcia w 9 budynkach.

 

Please turn the device