Chcesz pozyskać najemców? ⭐️Promuj swoją nieruchomość⭐️

Znajdź biuro do wynajęcia w Łodzi.

Po prostu.

Najemcy poszukujący biura do wynajęcia w Łodzi mogą wybierać spośród 130 budynków w centrum i na obrzeżach miasta. Łączna powierzchnia najmu przekracza tutaj 600 tys. mkw. Największym zainteresowaniem cieszą się obecnie biura w React, Fuzji, Bramie Miasta oraz Green Horizon przy Rondzie Solidarności.

Tylko na finne masz możliwość uzyskania oferty wynajmu biura w Łodzi bezpośrednio od właścicieli budynków. Bez zobowiązań i prowizji.

Biura do wynajęcia Łódź

Filtruj po:

m2
m2
Biura do wynajęcia w Green Horizon II
Biurowiec
12.50/m2

Green Horizon II

Łódź, Pomorska 106A

Dostępne biura: 10

Dostępna powierzchnia: 158 - 1240 m2

Biura do wynajęcia w Centrum Biznesu Kopcińskiego 79
Biurowiec
12.14/m2

Centrum Biznesu Kopcińskiego 79

Łódź, Kopcińskiego Stefana 79

Dostępne biura: 4

Dostępna powierzchnia: 282 - 481 m2

Biura do wynajęcia w Centrum Biznesu Kopcińskiego 77
Biurowiec
12.36/m2

Centrum Biznesu Kopcińskiego 77

Łódź, Kopcińskiego Stefana 77

Dostępne biura: 2

Dostępna powierzchnia: 292 - 292 m2

Biura do wynajęcia w Green Horizon I
Biurowiec
12.50/m2

Green Horizon I

Łódź, Pomorska 106

Dostępne biura: 0

Dostępna powierzchnia: -

Biura do wynajęcia w Fabryka
Biurowiec
12.81/m2

Fabryka

Łódź, Żeromskiego Stefana 94C

Dostępne biura: 2

Dostępna powierzchnia: 50 - 400 m2

Biura do wynajęcia w Zielony by Synergia
Biurowiec
10.62/m2

Zielony by Synergia

Łódź, Wólczańska 143

Dostępne biura: 0

Dostępna powierzchnia: -

Biura do wynajęcia w Synergia - Budynek B
Biurowiec
10.00/m2

Synergia - Budynek B

Łódź, Kościuszki 103/105

Dostępne biura: 0

Dostępna powierzchnia: -

Biura do wynajęcia w Kamienica Pinkusa
Biurowiec
4.36/m2

Kamienica Pinkusa

Łódź, Al. T. Kościuszki 1

Dostępne biura: 20

Dostępna powierzchnia: 13 - 194 m2

Biura do wynajęcia w Cross Point A
Biurowiec
12.90/m2

Cross Point A

Łódź, Aleja Marszałka Edwarda Śmigłego - Rydza 20

Dostępne biura: 2

Dostępna powierzchnia: 344 - 633 m2

Biura do wynajęcia w Teo Park
Biurowiec
2.66/m2

Teo Park

Łódź, Wersalska 47/75

Dostępne biura: 31

Dostępna powierzchnia: 17 - 600 m2

Biura do wynajęcia w Biurowe Centrum Biznesu
Biurowiec
4.43/m2

Biurowe Centrum Biznesu

Łódź, Łagiewnicka 54/56

Dostępne biura: 22

Dostępna powierzchnia: 118 m2

Biura do wynajęcia w Centrum Biurowe Zenit
Biurowiec
10.00/m2

Centrum Biurowe Zenit

Łódź, Sienkiewicza Henryka 82/84

Dostępne biura: 16

Dostępna powierzchnia: 27 - 570 m2

Potrzebujesz pomocy przy wynajmie biura?

Potrzebujesz pomocy przy wynajmie biura?

Jeżeli nie masz czasu na poszukiwanie biura na wynajem lub nie znalazłeś odpowiednich dla siebie ofert, skontaktuj się z nami!

Zespół finne jest w pełni do Twojej dyspozycji. Czekamy na kontakt mailowy lub telefoniczny.

Biura Łódź - podstawowe informacje

Biura do wynajęcia w Łodzi

 

Łódź jest obecnie trzecim co do wielkości miastem Polski w odniesieniu do liczby mieszkańców. Położona w centrum kraju, powoli staje się jednym z największych centrów biznesowych, które przyciąga uwagę zarówno dużych, jak i małych przedsiębiorstw. Nie dziwi zatem rosnąca popularność biur do wynajęcia w Łodzi. Obecnie do dyspozycji najemców jest ponad 600 tysięcy mkw. powierzchni dostępnej na wynajem w blisko 130 budynkach. Ogromny wybór biur w połączeniu z atrakcyjną lokalizacją i niższymi cenami to kluczowe powody, dla których do Łodzi przenosi się coraz więcej polskich, jak i zagranicznych inwestorów.

 

Nowoczesne powierzchnie biurowe w Łodzi

 

Łódź to miasto szczególne, jeśli chodzi o architekturę. Miasto może pochwalić się stosunkowo dużą liczbą budynków z czerwonej cegły zarówno w centrum, jak i na obiektach, które poddawane są rewitalizacji. Powierzchnia biurowa na wynajem w takich budynkach ma unikalny loftowy charakter i jest poszukiwana przez firmy z przeróżnych branż gospodarki. Niezwykła architektura pozwala uzyskać reprezentacyjny charakter lokalizacji o jednocześnie wysokim standardzie budowlanym.

 

Dla firm poszukujących biura na wynajem w Łodzi rynek oferuje głównie powierzchnie w Śródmieściu, aczkolwiek oferty dotyczą również takich dzielnic jak Widzew, Fabryczna, Bałuty czy Polesie. Spora ilość budynków czy kamienic o charakterze biurowym zlokalizowana jest w centrum miasta przy ulicy Józefa Piłsudskiego – jednej z głównych arterii komunikacyjnych.

 

Według danych Finne do najchętniej poszukiwanych przez najemców biur do wynajęcia w centrum Łodzi należą przestrzenie w Bramie Miasta, budynku Hi Piotrkowska 155 czy niedawno oddanym do użytku biurowcu React przy ul. Piłsudskiego 24, Równie ciekawą alternatywą (zwłaszcza dla firm z branż IT i inżynieryjnych) może okazać się wynajem powierzchni biurowych w kompleksach Fuzja czy University Business Park znajdujących się w pobliżu Politechniki Łódzkiej. Niesłabnącym zainteresowaniem cieszą się także znany wśród mieszkańców Łodzi kompleks biurowo-usługowy Green Horizon usytuowany przy Rondzie Solidarności. Lokalizacja ta umożliwia sprawny dojazd transportem publicznym do innych dzielnic Łodzi, jak i miast należących do aglomeracji łódzkiej m.in. Zgierza, Strykowa czy Andrespolu.

 

Tanie biura w Łodzi

 

Łódź ma konkurencyjne ceny powierzchni biurowej w skali całego kraju. Stawki czynsz zaczynają się tutaj od kilku euro za metr kwadratowy w budynkach usytuowanych w centrum. Najwyższe ceny najemcy dostrzegą w budynkach klasy A. Cechuje je zazwyczaj reprezentacyjna lokalizacja oraz recepcja oraz posiadanie międzynarodowych certyfikatów jakości. Przedsiębiorcy zainteresowani wynajmem biur w starszych budynkach klasy B oraz C mogą liczyć na znacząco niższe warunki cenowe.

 

Pomimo niższych średnich cen najmu, rynek biur w Łodzi dorównuje standardem obiektom w innych dużych polskich miastach. Powstające biurowce cechuje dogodny dostęp do komunikacji publicznej. Dodatkowo biura te wyposażone są w system kontroli dostępu, klimatyzację, nowoczesne systemy technologiczne oraz inne rozwiązania, które zapewniają komfort i bezpieczeństwo pracowników.

 

Wynajem biura w Łodzi – co jest ważne?

 

Wybór lokalizacji nowej przestrzeni do pracy należy dostosować do potrzeb pracowników firmy. Trzeba wziąć pod uwagę liczbę dostępnych miejsc parkingowych, dostęp do komunikacji miejskiej, punktów usługowych czy poziom udogodnień w danym biurowcu. Ponadto przed wyborem biura do wynajęcia w Łodzi warto sprawdzić, czy lokal jest już umeblowany. W innym przypadku najemca będzie musiał ponieść koszty aranżacji nowej powierzchni biurowej.

 

Wybór dotyczący rodzaju biura powinien być podyktowany także charakterem działalności firmy. Dla kreatywnych zespołów nastawionych na współpracę i dzielenie się pomysłami znacznie lepszym rozwiązaniem przestrzenie typu open-space lub większe niezależne pokoje. Z kolei dla pracowników ceniących sobie ciszę, dobrym rozwiązaniem może okazać się gabinetowy układ pomieszczenia. Ważna jest również obecność sal konferencyjnych i powierzchni wspólnych. Dlatego sprawdź na finne również oferty przestrzeni coworkingowych w Łodzi.

Please turn the device