Chcesz pozyskać najemców? ⭐️Promuj swoją nieruchomość⭐️

Znajdź coworking w Warszawie.

Po prostu.

Warszawa to największy rynek biur coworkingowych w Polsce. Na najemców czekają prywatne biura i gabinety, jak i stanowiska pracy typu hot-desk. Większość coworkingów w Warszawie zlokalizowana jest w rozpoznawalnych biurowcach. Do najchętniej wybieranych ofert zaliczają się Business Link Astoria, BOBO Coworking w Crown Point, przestrzenie Brain Embassy oraz Regus w centrum Warszawy i Spaces Koneser. Na szczególną uwagę zasługują także nowoczesne biura coworkingowe WeWork.

Tylko na finne możesz sprawdzić aktualnie dostępne biura coworkingowe w Warszawie oraz ceny wynajmu stanowisk. Gwarancja ofert bez ukrytych dodatkowych kosztów.

Coworking Warszawa

Filtruj po:

Przestrzenie coworkingowe do wynajęcia w WeWork Grzybowska 62
Biurka Hot Desk
PLN1 263.83

za stanowisko pracy

WeWork Grzybowska 62

Warszawa, Grzybowska 62

Dostępne stanowiska pracy: 676

Dostępne biura prywatne: 8

Przestrzenie coworkingowe do wynajęcia w CIC Warsaw
Biurka Hot Desk
PLN2 200.00

za stanowisko pracy

CIC Warsaw

Warszawa, Chmielna 73

Dostępne stanowiska pracy: 291

Dostępne biura prywatne: 16

Przestrzenie coworkingowe do wynajęcia w WeWork Krucza 50
Biurka Hot DeskPrywatne biura
PLN2 019.23

za stanowisko pracy

WeWork Krucza 50

Warszawa, Krucza 50

Dostępne stanowiska pracy: 226

Dostępne biura prywatne: 8

Przestrzenie coworkingowe do wynajęcia w WeWork Mennica Legacy Tower
Biurka Hot DeskPrywatne biura
PLN1 871.15

za stanowisko pracy

WeWork Mennica Legacy Tower

Warszawa, Prosta 20

Dostępne stanowiska pracy: 222

Dostępne biura prywatne: 6

Przestrzenie coworkingowe do wynajęcia w CoSpot office and coworking
Biurka Hot DeskPrywatne biura
PLN1 190.00

za stanowisko pracy

CoSpot office and coworking

Łódź, Zachodnia 70

Dostępne stanowiska pracy: 210

Dostępne biura prywatne: 2

Przestrzenie coworkingowe do wynajęcia w WeWork Grzybowska 60
Biurka Hot Desk
PLN1 951.01

za stanowisko pracy

WeWork Grzybowska 60

Warszawa, Grzybowska 60

Dostępne stanowiska pracy: 208

Dostępne biura prywatne: 6

Przestrzenie coworkingowe do wynajęcia w collab Format
Biurka Hot DeskPrywatne biura
PLN1 250.00

za stanowisko pracy

collab Format

Gdańsk, Doroszyńskiego Leona 24

Dostępne stanowiska pracy: 197

Dostępne biura prywatne: 2

Przestrzenie coworkingowe do wynajęcia w Loftmill Brain Park
Biurka Hot DeskPrywatne biura
PLN1 450.00

za stanowisko pracy

Loftmill Brain Park

Kraków, Fabryczna 1

Dostępne stanowiska pracy: 177

Dostępne biura prywatne: 40

Przestrzenie coworkingowe do wynajęcia w New Work Kaleńska
Prywatne biura
PLN699.00

za stanowisko pracy

New Work Kaleńska

Warszawa, Kaleńska 5

Dostępne stanowiska pracy: 177

Dostępne biura prywatne: 19

Przestrzenie coworkingowe do wynajęcia w Loftmill Galileo
Biurka Hot DeskPrywatne biura
PLN1 450.00

za stanowisko pracy

Loftmill Galileo

Kraków, Armii Krajowej 18

Dostępne stanowiska pracy: 175

Dostępne biura prywatne: 6

Przestrzenie coworkingowe do wynajęcia w Loftmill React
Biurka Hot DeskPrywatne biura
Czynsz do negocjacji

za stanowisko pracy

Loftmill React

Łódź, Piłsudskiego Józefa 24

Dostępne stanowiska pracy: 169

Dostępne biura prywatne: 18

Przestrzenie coworkingowe do wynajęcia w New Work Hi Piotrkowska
Biurka Hot DeskPrywatne biura
PLN799.00

za stanowisko pracy

New Work Hi Piotrkowska

Łódź, Piotrkowska 155

Dostępne stanowiska pracy: 157

Dostępne biura prywatne: 3

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy przy wynajmie coworkingu?

Jeżeli nie masz czasu na poszukiwanie biura coworkingowego lub nie znalazłeś odpowiednich dla siebie ofert, skontaktuj się z nami!

Zespół finne jest w pełni do Twojej dyspozycji. Czekamy na kontakt mailowy lub telefoniczny.

Coworking Warszawa - podstawowe informacje

Biura coworkingowe w Warszawie

Rynek przestrzeni coworkingowych w Warszawie cieszy się stale rosnącym zainteresowaniem wśród mniejszych firm, jak i samozatrudnionych. Jest to rozwijająca się forma pracy oraz gałąź rynku nieruchomości, która jest idealną alternatywą dla biur tradycyjnych zlokalizowanych w typowych biurowcach. Odwołując się do definicji coworkingu, jest to możliwość współdzielenia jednej powierzchni biurowej przez kilka podmiotów jednocześnie oraz osoby wykonujące tzw. wolny zawód. W ostatnich latach to właśnie grupa freelancerów przyczyniła się do stałe wzrostu biur coworkingowych w Warszawie, jak i w całym kraju.

 

Rynek warszawski to największe skupisko grup zawodowych wykonujących jednoosobową działalność gospodarczą oraz miasto o najliczniej grupie nowopowstających firm. Tyczy się to zarówno technologicznych startup-ów, jak i osób samozatrudnionych, którzy coraz chętniej wybierają biuro coworkingowe zamiast pracy zdalnej. Takie rozwiązanie pozwala na wyraźne oddzielenie obowiązków służbowych od czasu prywatnego spędzanego w domu. Jednocześnie coworking w Warszawie cechuje się wysokim poziomem komfortu pracy np. poprzez dostęp do powierzchni wspólnych, rekreacyjnych czy socjalnych.

 

Cowork w centrum Warszawy

Zdecydowana większość kompleksów oferujących pracę w formie coworkingowej usytuowana jest w ścisłym centrum stolicy. Jest to spowodowane reprezentacyjną lokalizacją oraz biznesowym charakterem Śródmieścia, Woli i Ochoty. Przestrzenie coworkingowe dosyć często umiejscowione są także na niektórych kondygnacjach nowoczesnych biurowców, których większość mieści się w Centralnym Obszarze Biznesu.

 

Do dyspozycji najemców jest kilkadziesiąt budynków oferujących nowoczesne powierzchnie coworkingowe. Największym zainteresowaniem cieszą się lokalizacje na trasie linii metra M1 oraz M2. Równie popularne są biura coworkingowe w pobliżu Alei Jerozolimskich, ulicy Okopowej, Towarowej, Grzybowskiej czy Żelaznej. Wartym uwagi mogą być także lokalizacje przy Rondzie Daszyńskiego - tutaj przykładem może być BOBO Coworking czy stanowiska pracy w Warsaw Spire. Umiejscowienie w centrum aglomeracji warszawskiej umożliwia sprawny dojazd dla pracowników zarówno z innych dzielnic Warszawy, jak i miast spoza stolicy. Dla osób dojeżdżających z okolic Pruszkowa, Grodziska Mazowieckiego czy Błonia idealnym rozwiązaniem mogą okazać się coworki przy Placu Zawiszy oraz stacji PKP/WKD Warszawa Śródmieście.

 

WeWork Warszawa

WeWork to najbardziej znana firma działająca na rynku przestrzeni coworkingowych. Dzięki niej tysiące osób na całym świecie może skorzystać z elastycznych warunków pracy i swobodnego wyboru lokalizacji. W ramach wykupionego miesięcznego abonamentu najemcy zyskują dostęp do dedykowanych biurek typu HotDesk, jak i wydzielonych prywatnych przestrzeni. Należą do nich salki konferencyjne na wynajem, budki telefoniczne czy pomieszczenia socjalne. Dużą zaletą jest także dostęp do ogólnodostępnych drukarek czy bezprzewodowego Internetu.

 

Osoby zainteresowane wynajem powierzchni coworkingowej w Warszawie mogą skorzystać z 5 dostępnych lokalizacji WeWork. Do najbardziej popularnych należą biura w Mennica Legacy Tower przy ul. Prostej 20 oraz przestrzenie w kompleksie Browarów Warszawskich przy Grzybowskiej 62. Dla osób szukających lokalizacji w ścisłym Śródmieściu alternatywą może okazać się coworking WeWork przy Kruczej 50 znajdujący się w miejscu dawnego CH Smyk. Najbardziej reprezentacyjną lokalizacją WeWork w stolicy są wybrane piętra w odrestaurowanym Hotelu Europejskim przy Krakowskim Przedmieściu.

 

Ile czasu zajmuje wynajem biura coworkingowego?

Wynajęcie coworkingu w Warszawie nie należy do skomplikowanych procesów. W odróżnieniu od tradycyjnej powierzchni biurowej, uzyskanie i porównanie warunków ofert przestrzeni coworkingowych powinno zająć maksymalnie do 2 tygodni. Oferty z reguły różnią się łączną miesięczną kwotą najmu oraz poziomem opłat administracyjnych. Istotnym czynnikiem, który powinien być wzięty pod uwagę, jest lokalizacja biura. W zdecydowanej większości to właśnie odpowiednie usytuowanie coworkingu (zazwyczaj w centrum Warszawy) jest kluczowym czynnikiem decyzyjnym.

 

Warto pamiętać, iż w przypadku co worków nie ma kwestii aranżacji wnętrz, co znacząco skraca negocjacje. Jednakże dla pozyskania ofert od właścicieli oraz spokojnego ich porównania zalecamy rozpoczęcie procesu przynajmniej miesiąc przed oczekiwaną datą rozpoczęcia wynajmu.

Please turn the device