Coworking Poznań

Filtruj po:

Stanowiska w kilku prywatnych biurach

Stanowiska w jednym prywatnym biurze

Oferty biur coworkingowych: 8

Loading...

Jak znajdziesz biuro coworkingowe?

Wybierz lokalizacje

Skorzystaj z wyszukiwarki wpisując nazwę miasta, dzielnicy lub ulicy. Możesz także skorzystać z podstrony danego rynku.

Przeglądaj oferty

Wybierz interesujące Cię nieruchomości i poproś o szczegóły za pomocą przycisku "Uzyskaj ofertę".

Poczekaj na szczegóły

Dokładamy wszelkich starań, abyś dostał oferty jak najszybciej. Otrzymasz je bezpośrednio od właścicieli.

Coworking Poznań - podstawowe informacje

Biura coworkingowe w Poznaniu to doskonała alternatywa dla wynajmu tradycyjnych biur. W ostatnich miesiącach prawdziwy boom przeżywają zarówno coworkingi w Poznaniu, jak i oferty wynajmu biurek na godziny. Dużą popularnością cieszą się także hot-deski z opcją wynajmu na miesiąc, jak i biura serwisowane. To efekt stale rosnącej liczby startupów oraz firm technologicznych, które otwierają tutaj swoje oddziały. Największą zaletą coworkingu jest wysoka elastyczność względem preferencji klientów oraz niższe koszty użytkowania w porównaniu do klasycznej powierzchni biurowej.

 

 

Coworking Poznań – najpopularniejsze lokalizacje

Spora część przestrzeni coworkingowych w Poznaniu znajduje się w znanych, renomowanych biurowcach. Zazwyczaj zajmują one wybrane piętra w budynkach, co gwarantuje elastyczność względem potrzeb najemców. Dodatkowo niezwykle istotnym czynnikiem jest lokalizacja. Na ogół znajdują się one w centrum miasta, co gwarantuje dogodny dojazd dla pracowników zarówno własnym środkiem transportu, jak i środkami komunikacji miejskiej. Idealnym przykładem mogą być tutaj coworki w Andersia Business Centre, Maraton czy Regus Okrąglak.

 

 

Rosnąca popularność coworkingu w Poznaniu

Stale rosnący odsetek osób pracujących zdalnie oraz pracowników wykonujących „wolne zawody” znacząco przyczynia się do wzrostu zainteresowania, jak i podaży biur coworkingowych w Poznaniu. Jest to doskonała opcja głównie dla freelancerów, pracowników IT oraz firm z branż kreatywnych, które poszukują inspirujących warunków do pracy. Elastyczny model wynajmu biura co work cechuje się brakiem konieczności ponoszenia kosztów aranżacji, niższymi stawkami czynszu oraz wyższym stopniem udogodnień dla najemców. W zdecydowanej większości lokalizacji użytkownicy obiektów mogą swobodnie korzystać z przestrzeni wspólnych, siłowni, pokoi ciszy, sal konferencyjnych czy przestronnej recepcji. Wyposażenie powierzchni w niezbędne sprzęty oraz nieograniczony dostęp do szybkiego łącza internetowego pozwala także na ograniczenie kosztów wyposażenia biura na samym starcie jego funkcjonowania.

 

Dodatkowo coworking umożliwia nawiązanie networkingu, cennych relacji biznesowych oraz realizowanie wspólnych projektów pomiędzy przedsiębiorcami z różnych branż. Częste wspólne przedsięwzięcia rozpoczynają się właśnie od spotkań w kuchni czy przestrzeniach rekreacyjnych.

Please turn the device