WeWork Warszawa – dostępne lokalizacje i ceny biurek

Cover Image for WeWork Warszawa – dostępne lokalizacje i ceny biurek

Powierzchnie biurowe WeWork w Warszawie są wyjątkowo stylowe i funkcjonalne. Znajdują się w nowoczesnych biurowcach z doskonałym dostępem do transportu publicznego oraz w pobliżu wielu restauracji, sklepów i innych udogodnień. Na chwilę obecną WeWork Warszawa posiada kilka lokalizacji, co potwierdza rosnące zapotrzebowanie na elastyczne i przyjazne przedsiębiorcom przestrzenie coworkingowe. Ile kosztuje wynajem biura lub stanowiska w WeWorku?

 

Dlaczego przestrzenie coworkingowe WeWork w Warszawie są warte uwagi?

WeWork to globalna sieć coworkingów, która zapewnia elastyczne rozwiązania dla małych przedsiębiorców i firm. W ciągu ostatnich kilku lat firma stała się jednym z najbardziej rozpoznawalnych i dynamicznie rozwijających się graczy na rynku biurowym. WeWork oferuje swoim klientom dostęp do przestrzeni biurowych, sal konferencyjnych, a także różnych innych udogodnień i narzędzi, które pomagają firmom zwiększyć ich wydajność, kreatywność i skuteczność. Najemcy zyskują pełen wachlarz usług biurowych, które pomagają skoncentrować się na swoich celach biznesowych, zamiast tracić czas i energię na problemy związane z zarządzaniem biurem.

WeWork w Warszawie to nie tylko miejsce do pracy, ale także społeczność, która skupia przedsiębiorców, startupowców i freelancerów z różnych branż i dziedzin. Firma stawia na rozwój biznesowy swoich klientów poprzez organizowanie różnego rodzaju wydarzeń i szkoleń, które pozwalają na poznanie nowych ludzi i rozwijanie biznesowych umiejętności. Pomaga w tym także aplikacja, z której może korzystać każda osoba pracująca w przestrzeniach coworkingowych firmy.

 

Coworking WeWork w centrum Warszawy – Krucza 50

WeWork przy Kruczej 50 to jedna z najnowszych lokalizacji sieci coworkingowej w Warszawie. Budynek mieści się w samym centrum miasta, w jednej z najbardziej modnych i popularnych dzielnic – Śródmieściu. Jego doskonała lokalizacja pomiędzy Rondem de Gaulle’a, a skrzyżowaniem Alei Jerozolimskich z ulicą Marszałkowską, gwarantuje dogodny dojazd środkami komunikacji miejskiej, jak i własnym samochodem.  Co istotne, Budynek posiada podziemne miejsca parkingowe (wjazd od ulicy Kruczej) oraz udogodnienia dla rowerzystów takie jak stojaki i natryski.

Biura WeWork Krucza 50 wyróżnia wyjątkowy design oraz niezwykle przestronne wnętrza. Budynek został niedawno odnowiony i wyposażony w nowoczesne udogodnienia, które ułatwiają pracę i zapewniają komfort użytkownikom. Na najemców czekają zarówno wyposażone sale konferencyjne, jak i mniejsze pokoje, co umożliwia łatwe organizowanie spotkań biznesowych i prezentacji. Ceny wynajęcia stanowiska w coworkingu Krucza 50 zaczynają się już od 900 zł za miesiąc.

 

WeWork Mennica Legacy Tower – przestrzenie do pracy na Woli

Oferta WeWork Mennica Legacy Tower należy do najbardziej znanych przestrzeni coworkingowych w Warszawie. Budynek przy Prostej 20 w zdecydowanej większości przeznaczony jest na potrzeby najemców biur serwisowanych. Pracownicy zyskują dostęp do przestronnych powierzchni wspólnych, doskonale wyposażonej kuchni, licznych gabinetów do pracy oraz pokoi o zróżnicowanej powierzchni. Na 1 piętrze usytuowany jest open-space, natomiast na piętrach od 2 do 6 samodzielne pokoje i budki telefoniczne. Z kolei na 7 kondygnacji WeWork Prosta 20 znajduje się rozległy taras widokowy na panoramę Warszawy, pokoje gier oraz przestrzeń relaksu.

Lokalizacja WeWork Mennica Legacy Tower jest doskonała dla wszystkich! Biura coworkingowe przy Prostej 20 cechuje bliskość stacji metra Rondo ONZ oraz Rondo Daszyńskiego. Tuż pod budynkiem znajduje się przystanek autobusowy i tramwajowy Norblin. Z kolei na przeciwko mieści się odrestaurowana Fabryka Norblina, w której znajdziemy liczne punkty gastronomiczne oraz kawiarnie. Ceny hot-desku w WeWork Prosta 20 zaczynają się od 950 zł, natomiast koszt wynajęcia miejsca parkingowe to 1 300 zł.

 

Biura coworkingowe WeWork Warszawa Grzybowska 62

Z danych portalu finne wynika, iż w ostatnich miesiącach dużą popularnością cieszą się przestrzenie coworkingowe w Browarach Warszawskich. W jednym z budynków do dyspozycji najemców jest WeWork Grzybowska 62. Tutaj również użytkownicy mogą korzystać z przestronnych i eleganckich wnętrz. Piętra podzielone są na mniejsze i większe pokoje oraz sale konferencyjne. Z kolei przestrzenie wspólne (np. kuchnia) są nieco mniejsze ale za to wypełnione bujną roślinnością. W pobliżu coworkingu przy Grzybowskiej 62 znajduje się bogata oferta lokali gastronomicznych.

WeWork w Browarach Warszawskich to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich freelancerów poszukujących bardzo kreatywnej przestrzeni do pracy. Jego lokalizacja w ścisłym otoczeniu Placu Europejskiego, hotelu Hilton oraz innych wieżowców buduje prestiż oraz idealne miejsce do spotkań biznesowych. Dużą zaletą jest także przestronna powierzchnia eventowa oraz parking podziemny.

 

Prestiżowy coworking WeWork w Hotelu Europejskim

Ostatnią alternatywą wynajmu biura WeWork w Warszawie są przestrzenie znajdujące się w budynku Hotelu Europejskiego. Ta opcja cechuje się niezwykle eleganckim wnętrzem dostosowanym do rangi hotelu. Najemcy powierzchni przy Krakowskim Przedmieściu 13 mogą liczyć na cichą atmosferę w odróżnieniu od stanowisk pracy usytuowanych w typowych biurowcach. Lokalizacja w pobliżu Placu Piłsudskiego, Pałacu Prezydenckiego czy kolumny Zygmunta na Starym Mieście czyni WeWork Hotel Europejski wyróżniającym się punktem na mapie coworkingów w Warszawie.

Dowiedz się więcej

Cover Image for BI Park Radom: centrum logistyczne na radomskim Wincentowie już dostępne dla najemców

2024-06-03

BI Park Radom: centrum logistyczne na radomskim Wincentowie już dostępne dla najemców

Na terenie nowej przemysłowej dzielnicy Radomia powstaje nowoczesne centrum logistyczne klasy A. ...

Czytaj więcej
Cover Image for Istota umowy najmu i jej konstrukcja

2024-04-04

Istota umowy najmu i jej konstrukcja

Umowa najmu stanowi fundament każdego komercyjnego wynajmu powierzchni biurowej. Jej istota oraz ...

Czytaj więcej

Please turn the device