Lakeside. Nowoczesny biurowiec już niemal kompletnie wynajęty

Cover Image for Lakeside. Nowoczesny biurowiec już niemal kompletnie wynajęty

Z końcem października, budynek Lakeside, pierwsza inwestycja ATENOR w Warszawie, otrzymała oficjalne pozwolenie na użytkowanie. Ta nowoczesna inwestycja już teraz cieszy się dużym zainteresowaniem na rynku wynajmu, osiągając 80% zajętości.

Wśród najemców Lakeside znaleźli się ważni gracze rynkowi, w tym Grupa Polenergia z wynajętą przestrzenią 3500 m², Lux Med, który zajął ponad 13 000 m² – największą pojedynczą transakcję biurową w Warszawie w 2023 roku, oraz Hewlett Packard Enterprise (HPE), który umowę najmu podpisał w kwietniu 2022 i wkrótce dołączy do grona najemców.

“Z radością obserwujemy, że budowa Lakeside przebiegała planowo, a pozwolenie na użytkowanie potwierdza naszą gotowość na przyjęcie najemców” – komentuje Maciej Krenek, Country Director, ATENOR. “Projekt Lakeside od zawsze kierował się jakością, dostępnością i komfortem, co potwierdza wysoki stopień wynajęcia jeszcze przed oficjalnym otwarciem”.

Sukces komercjalizacji

“Osiągnięcie 80% wynajęcia przed oficjalnym otwarciem inwestycji to znaczący sukces” – mówi Małgorzata Arseniuk, Senior Consultant, Office Agency, JLL. “Jest to również potwierdzenie atrakcyjności Lakeside dla wiodących polskich i międzynarodowych firm”.

Lakeside to biurowiec oferujący około 23 850 m² powierzchni. Budynek, już w trakcie budowy, otrzymał certyfikaty BREEAM na poziomie „Outstanding” oraz WELL „Gold”. Udogodnienia obejmują lokal gastronomiczny z kawiarnią, infrastrukturę dla rowerzystów i stacje ładowania pojazdów elektrycznych. Lokalizacja na Mokotowie zapewnia doskonałą komunikację, a z okien budynku roztacza się widok na pobliski park i jezioro.

Inne aktualności

Cover Image for BI Park Radom: centrum logistyczne na radomskim Wincentowie już dostępne dla najemców

2024-06-03

BI Park Radom: centrum logistyczne na radomskim Wincentowie już dostępne dla najemców

Na terenie nowej przemysłowej dzielnicy Radomia powstaje nowoczesne centrum logistyczne klasy A. ...

Czytaj więcej
Cover Image for Green Caffè Nero już niebawem w Diunie

2024-05-21

Green Caffè Nero już niebawem w Diunie

Już tego lata w kompleksie biurowym Diuna z portfolio PineBridge Benson Elliot i Syrena Real Esta...

Czytaj więcej

Please turn the device