Cavatina rozwija Quickwork Premium

Cover Image for Cavatina rozwija Quickwork Premium

Cavatina rozwija Quickwork Premium, wprowadzając nową jakość biur serwisowanych na biurowej mapie. W Polsce koncept biur serwisowanych nie występuje jeszcze w takiej skali, jak na zachodzie Europy. Nie zmienia to faktu, że jest to rynek, który nieustannie się rozwija.

Elastyczne przestrzenie biurowe są dziś coraz częściej wybierane zarówno przez małe i średnie firmy, jak i szukające prostych rozwiązań korporacje. Nową jakość w tej kategorii wprowadza Quickwork, który właśnie otworzył biuro klasy premium we wrocławskiej inwestycji Quorum.

Quickwork Premium. To nowa jakość na biurowej mapie

Quickwork to polska marka oferująca biura serwisowane w największych miastach regionalnych, a nowo otwarte biuro klasy premium we wrocławskiej inwestycji Quorum oferuje najemcom na ponad 1,7 tys. mkw. powierzchni recepcję, sale konferencyjne, kuchnie, stołówkę, toalety oraz prywatne gabinety biurowe wykończone w najwyższym standardzie.

Wersja Premium wprowadza także nowy design oraz wyższy standard wykończenia. Biura serwisowane stają się coraz popularniejsze w Polsce, a Quickwork Premium oferuje elastyczne przestrzenie biurowe dla firm szukających siedziby na stałe, otwierających nową placówkę w kolejnej lokalizacji lub potrzebujących tymczasowej przestrzeni do pracy.

Cavatina Holding obecnie rozwija koncept Quickwork Premium, a elastyczne formaty biurowe są coraz bardziej popularne w czasach post-pandemicznych, szczególnie w dużych miastach Polski. Biura serwisowane działają już Krakowie, Katowicach, Bielsku-Białej, Gdańsku i Wrocławiu.

Inne aktualności

Cover Image for BI Park Radom: centrum logistyczne na radomskim Wincentowie już dostępne dla najemców

2024-06-03

BI Park Radom: centrum logistyczne na radomskim Wincentowie już dostępne dla najemców

Na terenie nowej przemysłowej dzielnicy Radomia powstaje nowoczesne centrum logistyczne klasy A. ...

Czytaj więcej
Cover Image for Green Caffè Nero już niebawem w Diunie

2024-05-21

Green Caffè Nero już niebawem w Diunie

Już tego lata w kompleksie biurowym Diuna z portfolio PineBridge Benson Elliot i Syrena Real Esta...

Czytaj więcej

Please turn the device