Partner serwisu

Indotek

Indotek
Indotek Group pojawiła się na rynku nieruchomości ponad dwie dekady temu i od tego czasu stała się jednym z największych węgierskich managerów funduszy inwestycyjnych. Portfel aktywów obejmuje w nieruchomości i zagrożone kredyty korporacyjne (NPL) zabezpieczone nieruchomościami. Indotek prowadzi działalność we wszystkich sektorach rynku nieruchomości. W różnych segmentach jest liderem na rynku obejmującego budynki klasy A, B i C. Podstawą naszej strategii biznesowej jest praktyczność, szczegółowa analiza ryzyk, dogłębne zrozumienie i elastyczne zarządzanie potrzebami klientów i możliwościami rynku oraz ambicja tworzenia wartości dodanej. Konsekwentnie dążymy do opracowania optymalnych rozwiązań we wszystkich obszarach naszej działalności, od redevelopmentu nieruchomości po sprzedaż i wynajem.
 
Ponad 500+ profesjonalistów Grupy Indotek zarządza ponad 300 nieruchomościami, obsługuje 3,500 umów najmu obejmujących blisko dwa miliony metrów kwadratowych w całej Europie. W portfolio Grupy Indotek znajduje się ponad 50 budynków biurowych (w tym 4 w Warszawie) oraz 26 centrów handlowych. Indotek posiada również liczne hotele, położone w 12 europejskich krajach oraz niezliczone magazyny i tereny przemysłowe. Grupa weszła ostatnio na rynek mieszkaniowy i ukończyła 6 inwestycji mieszkaniowych. Obecnie ma 4 projekty w trakcie realizacji.
 
Polska obecność INDOTEK GROUP pokazuje, że jej działania i strategia biznesowa są skuteczne nie tylko na Węgrzech, ale również na arenie międzynarodowej. Sukces ten opartyjest na wiedzy, umiejętności i doświadczeniu zgromadzonym na przestrzeni wielu lat działalności. Rozwój runku biurowego w Polsce stwarza doskonałą okazję inwestycyjną dla Grupy Indotek, która świadczy wysokiej jakości usługi swoim partnerom i najemcom. Grupa od ponad 20 lat jest stabilnym i stale rozwijającym się graczem na węgierskim i międzynarodowym rynku nieruchomości.

Portfolio nieruchomości

Please turn the device