Coworking Regus Warszawa – lokalizacje warte uwagi

Cover Image for Coworking Regus Warszawa – lokalizacje warte uwagi

Biura coworkingowe Regus Warszawa cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wśród wielu osób. Wpływa na to wiele czynników, jednakże większość najemców jako główny czynnik wskazuje doskonałe usytuowanie w kluczowych punktach stolicy. Które przestrzenie coworkingowe zarządzane przez firmę Regus w Warszawie są warte uwagi?

 

Dlaczego warto rozważyć oferty przestrzeni elastycznych Regus w Warszawie?

Regus jest międzynarodową siecią biur coworkingowych obecnych w wielu miastach na świecie, w tym również w Warszawie. W ofercie firmy można wynająć indywidualne biurka na godziny, pokoje konferencyjne oraz dostęp do małych gabinetów. Najemcy mogą skorzystać z atrakcyjnej oferty biurek elastycznych dostępnych na godziny, dni, tygodnie lub dłuższy okres czasu. Zaletą jest również opcja wykupienia wirtualnego biura pod jednym z adresów coworkingu Regus. Jest to alternatywa dla osób, które poszukują prestiżowego adresu siedziby dla swojej firmy, jednakże bez potrzeby fizycznego spędzania czasu w biurze. Dodatkowo na najemców czekają także doskonale wyposażone sale konferencyjne oraz biura prywatne w formie gabinetowej.

Powierzchnie do pracy Regus Warszawa cechuje doskonałe usytuowanie względem kluczowych miejsc stolicy. Zdecydowana większość lokalizacji znajduje się w ścisłym centrum, w znanych i wyróżniających się biurowcach. Regus posiada biura coworkingowe w takich budynkach jak Spektrum Tower, Equator IV, North Gate czy też w Skylight. Lokalizacja jest niezwykle ważnym czynnikiem wyboru. Bliskość środków komunikacji miejskiej, stacji metra czy dworca PKP determinuje zainteresowanie ze strony najemców. Najmniej typowym umiejscowieniem coworkingu Regus jest oferta stanowisk do pracy w apartamentowcu Solec Residence na warszawskim Powiślu.

 

Podsumowując, jeżeli poszukujesz elastycznej i w pełni umeblowanej przestrzeni do pracy, zdecydowanie warto sprawdzić ofertę coworkingów Regus. Poniżej prezentujemy lokalizacje coworkingów firmy w Warszawie cieszące się największą popularnością wśród użytkowników finne.

 

Przestrzenie coworkingowe Regus Warszawa w Polna Corner

Biura coworkingowe w Polna Corner cechuje przede wszystkim doskonała lokalizacja. W promieniu 300 metrów od biurowca mieści się stacja metra Politechnika, Trasa Łazienkowska, Plac Konstytucji oraz Plac Politechniki. Bliskość punktów komunikacyjnych umożliwia dogodny dojazd dla osób z północnej, jak i zachodniej części Warszawy. Na uwagę zasługuje także bogata oferta lokali usługowych oraz gastronomicznych, w tym m. in. Loving Hut czy BARaWino przy ulicy Polnej.

Przestrzenie coworkingowe Regus Polna Corner cechuje doskonałe nasłonecznienie naturalnym światłem dziennym. Na najemców czekają wyposażone sale konferencyjne, prywatne gabinety do pracy oraz zaaranżowane przestrzenie wspólne. Dużym atutem jest taras, z którego podziwiać można patio kompleksu. Dostęp do ponad 220 miejsc pracy w coworkingu przy Waryńskiego 3a jest całodobowy, a ceny wynajmu biurek na godziny wynoszą od 1 000 zł miesięcznie.

 

Coworking Regus w Śródmieściu Warszawy

Na szczególną uwagę najemców zasługują przestrzenie coworkingowe Regus Skylight oraz biura w Atrium Plaza. Usytuowane są w ścisłym Śródmieściu Warszawy, w jednym z najbardziej poznawalnych kompleksach biurowych stolicy. Oferta coworkingu w Skylight wyróżnia się doskonałą lokalizacją tuż przy Dworcu Centralnym i stacji PKP/WKD Warszawa Śródmieście. Jest to zatem doskonała opcja dla wszystkich osób dojeżdżających do miejsca pracy koleją.

Z kolei coworking Regus w Atrium Plaza to jedna z droższych opcji w portfolio Regus. Biura serwisowane przy Alei Jana Pawła 29 to doskonała alternatywa dla wszystkich freelancerów lud przedsiębiorców poszukujących kreatywnej przestrzeni do pracy w samym sercu stolicy. Na najemców czeka szeroka oferta powierzchni biurowych do wynajęcia, dostęp do niezbędnych sprzętów, pokój relaksu czy połączenia światłowodowe. Istnieje także możliwość wynajęcia miejsca w parkingu podziemnym.

Lokalizacje Regus Skylight oraz przestrzeni w Atrium Plaza gwarantują świetne połączenia komunikacyjne. W odległości 5 minut piechotą od obu coworkingów znajduje się Rondo ONZ oraz ulica Świętokrzyska. Równie blisko stąd do kompleksu Browarów Warszawskich, Fabryki Norblina, Pałacu Kultury i Nauki czy pierwszej linii metra.

 

Coworking w Witosa Point

Jedną z mniej znanych lokalizacji w tym zestawieniu jest coworking Regus Witosa Point. Najemcy mają możliwość skorzystania z atrakcyjnie wyposażonych przestrzeni dostępnych pod adresem Idzikowskiego 16. To doskonałe usytuowanie dla osób korzystających z własnego samochodu. Coworking znajduje się tuż przy Trasie Siekierkowskiej umożliwiającej swobodny dojazd dla mieszkańców Mokotowa, Wawra, Gocławia czy Ursynowa. Z kolei bliskość ulicy Sobieskiego gwarantuje szybki dojazd dla najemców z Wilanowa i okolic. Dużym ułatwieniem jest także przystanek autobusowy Tor Stegny usytuowany tuż przy biurowcu. W pobliżu obiektu znajdują się liczne punkty usługowe, w tym centrum medyczne LUX MED, siłownia Just GYM czy Centrum Handlowe Panorama przy ulicy Czerniakowskiej.

Oferta Regus w Witosa Point obejmuje elastyczne opcje wynajmu, w tym indywidualne biurka, biura prywatne, sale konferencyjne oraz dostęp do innych udogodnień. Wartym uwagi jest także opcja skorzystania z profesjonalnych usług recepcyjnych, kawiarni i sprzętów biurowych, takich jak dostęp do drukarek, skanerów i kserokopiarek.

 

Stanowiska hot-desk w budynku Regus Grójecka 208

Oferta coworkingu Regus Grójecka 208 dostępna jest na rynku od 2018 roku. Na użytkowników czeka blisko 150 stanowisk do pracy. Podzielono ją zarówno na przestrzenie typu open-space, jak i gabinety do pracy oraz biura prywatne. Do najważniejszych udogodnień coworkingu należą liczne budki telefoniczne, przestronne powierzchnie wspólne, dobrze wyposażone aneksy kuchenne oraz ksero. Najemcy biur serwisowanych przy Grójeckiej 208 mogą skorzystać także z garażu podziemnego oraz infrastruktury rowerowej. Wyróżniająca się na tle okolicy architektura budynku buduje prestiż lokalizacji coworkingu Regus Grójecka Offices.

Lokalizacja przestrzeni przy Grójeckiej 208 gwarantuje sprawne połączenie z innymi dzielnicami Warszawy. W pobliżu biurowca znajduje się stacja kolejowa PKP Warszawa Służewiec umożliwiająca dotarcie do Dworca Zachodniego oraz centrum zaledwie w 10 minut. Dodatkowo w sąsiedztwie najemcy mogą skorzystać z przystanków komunikacji miejskiej Grójecka oraz Korotyńskiego. Ceny wynajmu stanowisk hot-desk zaczynają się tutaj już od 780 zł za miesiąc.

 

Biura coworkingowe Regus w Warszawie

Powyższe zestawienie prezentuje jedynie niewielki procent wszystkich biur coworkingowych w Warszawie. Na finne znajdziesz blisko 120 elastycznych przestrzeni do pracy usytuowanych w różnych dzielnicach stolicy. Skorzystaj z wyszukiwarki i wynajmuj stanowiska do pracy bezpośrednio od właścicieli!

Dowiedz się więcej

Cover Image for BI Park Radom: centrum logistyczne na radomskim Wincentowie już dostępne dla najemców

2024-06-03

BI Park Radom: centrum logistyczne na radomskim Wincentowie już dostępne dla najemców

Na terenie nowej przemysłowej dzielnicy Radomia powstaje nowoczesne centrum logistyczne klasy A. ...

Czytaj więcej
Cover Image for Istota umowy najmu i jej konstrukcja

2024-04-04

Istota umowy najmu i jej konstrukcja

Umowa najmu stanowi fundament każdego komercyjnego wynajmu powierzchni biurowej. Jej istota oraz ...

Czytaj więcej

Please turn the device