Nowoczesny biurowiec w Łodzi? Top 5

Cover Image for Nowoczesny biurowiec w Łodzi? Top 5

Wbrew pozorom osoby, które szukają biura na wynajem w Łodzi, do wyboru mają nie tylko postfabryczne budynki przerobione na biurowce. Łódź oferuje także nowoczesne wieżowce klasy A oraz kompleksy biurowe. Jeśli interesuje Cię wynajem biura tego typu, weź pod uwagę poniższe propozycje.

Biurowce Łódź – Brama Miasta

Brama Miasta to oddany do użytku w 2020 roku ikoniczny, prestiżowy i nowoczesny kompleks biurowy w Łodzi. Stanowi symbol Nowego Centrum miasta tuż przy dworcu kolejowym Łódź Fabryczna. Tworzą go trzy niezależne od siebie nowoczesne biurowce, a każdy z nich oferuje wiele udogodnień, w tym rozbudowaną infrastrukturę dla rowerzystów (szatnie, prysznice, stacje napraw). W budynkach znajdują się też restauracje, siłownia, sklepy, bankomat oraz paczkomat.

Obiekt jest przyjazny i dostosowany do potrzeb osób z różnymi niepełnosprawnościami. Pomiędzy biurowcami zaprojektowana została otwarta przestrzeń zielonego patio ze schodami amfiteatralnymi i małą architekturą. Firmy poszukujące na wynajem biura w Łodzi wybierają ten obiekt ze względu na wysoką jakość wykończenia wnętrz, ale też oryginalną fasadę i bryłę budynku.

Nowoczesny biurowiec w Łodzi? Poznaj Hi Piotrkowska 155

Poszukujesz nowoczesnego biurowca w Łodzi, a właściwie w jego sercu przy ulicy Piotrkowskiej? Sprawdź wielofunkcyjny kompleks biurowy klasy A+ Hi Piotrkowska 155 na terenie łódzkiej Innowacyjnej Strefy Ekonomicznej. Kompleks biurowy składa się z dwóch budynków biurowo-usługowych oraz hotelu Hampton. Pierwszy to widoczna z daleka 20-piętrowa wieża, będąca obecnie najwyższym biurowcem w Łodzi, drugi – pięciokondygnacyjny budynek biurowy.

W obu znajduje się aż 26 ooo mkw. powierzchni biurowej na wynajem oraz 140 miejsc parkingowych na dwóch kondygnacjach podziemnych. Pracownicy firm decydujących się na wynajem biura w Łodzi w Hi Piotrkowska mogą korzystać też ze sklepów, kawiarni, restauracji, centrum fitness i kliniki medycznej.

Kompleks biurowy University Business Park

Jeśli ciekawi Cię wynajem biura dla firmy z branży IT czy inżynierskiej, koniecznie sprawdź ofertę University Business Park. Ten nowoczesny kompleks biurowy w Łodzi położony jest w bliskim sąsiedztwie Politechniki Łódzkiej. Tworzą go dwa siedmiokondygnacyjne biurowce o najwyższym standardzie wykończenia.

Budynek A ma do zaoferowania ok. 18 800 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia oraz 300 podziemnych miejsc parkingowych. Udogodnienia to nie tylko reprezentacyjna recepcja, doskonale wyposażone centrum konferencyjne, kawiarnie czy restauracje, a też myjnia samochodowa. Oba biurowce spełniają najwyższe rynkowe normy dotyczące nowoczesnych biurowców. Zapewniają komfortowe warunki pracy, możliwość elastycznej aranżacji przestrzeni oraz dostęp do światła dziennego.

Biurowiec w ścisłym centrum Łodzi? Sprawdź ofertę React

Najświeższą pozycją naszego zestawienia jest nowoczesny biurowiec w Łodzi – React. Oddany do użytku w 2022 roku zachwyca doskonałą lokalizacją przy al. Piłsudskiego 24. Jest to siedmiokondygnacyjny budynek z ponad 14 000 mkw. nowoczesnej, wykończonej w najwyższym standardzie powierzchni biurowej do wynajęcia. Ten nowoczesny budynek biurowy oferuje najemcom 96 podziemnych i 52 nadziemnych miejsc parkingowych, a także prawie 100 stojaków dla rowerów.

Decydując się na wynajem biura w Łodzi, pamiętaj, że React to budynek korzystający z energooszczędnej klimatyzacji i wentylacji, okablowanie strukturalne, uchylne okna oraz przyjazne oświetlenie – w dużej mierze światłem naturalnym. W biurowcu funkcjonuje system BMS i kontroli dostępu, a także w zasilanie awaryjne, monitoring i ochrona.

Kompleks biurowy Green Horizon o niesłabnącym zainteresowaniu najemców

Ten nowoczesny kompleks biurowy w Łodzi znajduje się przy ważnym węźle komunikacyjnym w pobliżu ronda Solidarności, dworca kolejowego Łódź Fabryczna i centrum miasta. Tworzą go dwa biurowce o łącznej powierzchni biurowej do wynajęcia 35 000 m kw. Biura na wynajem w Green Horizon znaleźć można obecnie jedynie w budynku II, który oferuje ponad 400 miejsc parkingowych oraz takie  udogodnienia dla najemców jak restauracje, centrum medyczne i przedszkole.

Dowiedz się więcej

Cover Image for Istota umowy najmu i jej konstrukcja

2024-04-04

Istota umowy najmu i jej konstrukcja

Umowa najmu stanowi fundament każdego komercyjnego wynajmu powierzchni biurowej. Jej istota oraz ...

Czytaj więcej
Cover Image for Jak efektywnie przygotować się do procesu najmu powierzchni biurowej?

2024-03-21

Jak efektywnie przygotować się do procesu najmu powierzchni biurowej?

Rynek nieruchomości komercyjnych jest niezwykle konkurencyjny i dość skomplikowany, zwłaszcza w k...

Czytaj więcej

Please turn the device