Nowoczesny biurowiec w Łodzi? Top 5

Cover Image for Nowoczesny biurowiec w Łodzi? Top 5

Wbrew pozorom osoby, które szukają biura na wynajem w Łodzi, do wyboru mają nie tylko postfabryczne budynki przerobione na biurowce. Łódź oferuje także nowoczesne wieżowce klasy A oraz kompleksy biurowe. Jeśli interesuje Cię wynajem biura tego typu, weź pod uwagę poniższe propozycje.

Biurowce Łódź – Brama Miasta

Brama Miasta to oddany do użytku w 2020 roku ikoniczny, prestiżowy i nowoczesny kompleks biurowy w Łodzi. Stanowi symbol Nowego Centrum miasta tuż przy dworcu kolejowym Łódź Fabryczna. Tworzą go trzy niezależne od siebie nowoczesne biurowce, a każdy z nich oferuje wiele udogodnień, w tym rozbudowaną infrastrukturę dla rowerzystów (szatnie, prysznice, stacje napraw). W budynkach znajdują się też restauracje, siłownia, sklepy, bankomat oraz paczkomat.

Obiekt jest przyjazny i dostosowany do potrzeb osób z różnymi niepełnosprawnościami. Pomiędzy biurowcami zaprojektowana została otwarta przestrzeń zielonego patio ze schodami amfiteatralnymi i małą architekturą. Firmy poszukujące na wynajem biura w Łodzi wybierają ten obiekt ze względu na wysoką jakość wykończenia wnętrz, ale też oryginalną fasadę i bryłę budynku.

Nowoczesny biurowiec w Łodzi? Poznaj Hi Piotrkowska 155

Poszukujesz nowoczesnego biurowca w Łodzi, a właściwie w jego sercu przy ulicy Piotrkowskiej? Sprawdź wielofunkcyjny kompleks biurowy klasy A+ Hi Piotrkowska 155 na terenie łódzkiej Innowacyjnej Strefy Ekonomicznej. Kompleks biurowy składa się z dwóch budynków biurowo-usługowych oraz hotelu Hampton. Pierwszy to widoczna z daleka 20-piętrowa wieża, będąca obecnie najwyższym biurowcem w Łodzi, drugi – pięciokondygnacyjny budynek biurowy.

W obu znajduje się aż 26 ooo mkw. powierzchni biurowej na wynajem oraz 140 miejsc parkingowych na dwóch kondygnacjach podziemnych. Pracownicy firm decydujących się na wynajem biura w Łodzi w Hi Piotrkowska mogą korzystać też ze sklepów, kawiarni, restauracji, centrum fitness i kliniki medycznej.

Kompleks biurowy University Business Park

Jeśli ciekawi Cię wynajem biura dla firmy z branży IT czy inżynierskiej, koniecznie sprawdź ofertę University Business Park. Ten nowoczesny kompleks biurowy w Łodzi położony jest w bliskim sąsiedztwie Politechniki Łódzkiej. Tworzą go dwa siedmiokondygnacyjne biurowce o najwyższym standardzie wykończenia.

Budynek A ma do zaoferowania ok. 18 800 mkw. powierzchni biurowej do wynajęcia oraz 300 podziemnych miejsc parkingowych. Udogodnienia to nie tylko reprezentacyjna recepcja, doskonale wyposażone centrum konferencyjne, kawiarnie czy restauracje, a też myjnia samochodowa. Oba biurowce spełniają najwyższe rynkowe normy dotyczące nowoczesnych biurowców. Zapewniają komfortowe warunki pracy, możliwość elastycznej aranżacji przestrzeni oraz dostęp do światła dziennego.

Biurowiec w ścisłym centrum Łodzi? Sprawdź ofertę React

Najświeższą pozycją naszego zestawienia jest nowoczesny biurowiec w Łodzi – React. Oddany do użytku w 2022 roku zachwyca doskonałą lokalizacją przy al. Piłsudskiego 24. Jest to siedmiokondygnacyjny budynek z ponad 14 000 mkw. nowoczesnej, wykończonej w najwyższym standardzie powierzchni biurowej do wynajęcia. Ten nowoczesny budynek biurowy oferuje najemcom 96 podziemnych i 52 nadziemnych miejsc parkingowych, a także prawie 100 stojaków dla rowerów.

Decydując się na wynajem biura w Łodzi, pamiętaj, że React to budynek korzystający z energooszczędnej klimatyzacji i wentylacji, okablowanie strukturalne, uchylne okna oraz przyjazne oświetlenie – w dużej mierze światłem naturalnym. W biurowcu funkcjonuje system BMS i kontroli dostępu, a także w zasilanie awaryjne, monitoring i ochrona.

Kompleks biurowy Green Horizon o niesłabnącym zainteresowaniu najemców

Ten nowoczesny kompleks biurowy w Łodzi znajduje się przy ważnym węźle komunikacyjnym w pobliżu ronda Solidarności, dworca kolejowego Łódź Fabryczna i centrum miasta. Tworzą go dwa biurowce o łącznej powierzchni biurowej do wynajęcia 35 000 m kw. Biura na wynajem w Green Horizon znaleźć można obecnie jedynie w budynku II, który oferuje ponad 400 miejsc parkingowych oraz takie  udogodnienia dla najemców jak restauracje, centrum medyczne i przedszkole.

Dowiedz się więcej

Cover Image for Wynajem magazynów w Warszawie i okolicach. Kluczowe lokalizacje i optymalne powierzchnie
Wynajem magazynów w Warszawie i okolicach. Kluczowe lokalizacje i optymalne powierzchnie

Optymalna lokalizacja i odpowiednia powierzchnia magazynowa w Warszawie i jej okolicach stanowią ...

Czytaj więcej
Cover Image for Ile powierzchni biurowej powinno przypadać na pracownika?
Ile powierzchni biurowej powinno przypadać na pracownika?

Podczas wynajmu biura dla firmy zwróć uwagę nie tylko na cenę, standard wykończenia, lokalizację ...

Czytaj więcej

Please turn the device