Wynajem magazynów w Warszawie i okolicach. Kluczowe lokalizacje i optymalne powierzchnie

Cover Image for Wynajem magazynów w Warszawie i okolicach. Kluczowe lokalizacje i optymalne powierzchnie

Optymalna lokalizacja i odpowiednia powierzchnia magazynowa w Warszawie i jej okolicach stanowią kluczowy punkt procesu wynajmu. W sąsiedztwie stolicy znajduje się sporo parków oferujących przestrzenie magazynowe. Warszawa i otaczające ją obszary są idealnym wyborem dla poszukujących nowoczesnych rozwiązań i dogodnych lokalizacji w kontekście rynków Europy Środkowo-Wschodniej.

 

Magazyny do wynajęcia w Warszawie i okolicy

Dla osób zainteresowanych wynajmem hal magazynowych w Warszawie, parki logistyczne na zachód i południowy-zachód od miasta są kluczowe. Połączenie z Warszawą jest ułatwione dzięki autostradzie A2 i drodze ekspresowej S8. Warto zwrócić uwagę na lokalizacje w Grodzisku Mazowieckim, Pruszkowie, Błoniu, Ożarowie Mazowieckim oraz Łubnie.

 

Magazyny w Grodzisku Mazowieckim

Grodzisk Mazowiecki, oddalony niecałe 40 km od centrum Warszawy, oferuje doskonałe połączenia, zarówno autostradowe (A2) jak i kolejowe z największymi miastami Polski. W tej lokalizacji rekomendowane są park magazynowy P3 Grodzisk i hale magazynowe w Panattoni Park Grodzisk V ze względu na ich doskonałe położenie względem autostrady oraz drogi wojewódzkiej nr 579.

 

Hale magazynowe w Pruszkowie

Pruszków, oddalony o mniej niż 20 km od Warszawy, również oferuje nowoczesne hale magazynowe. Panattoni Park Pruszków III i MLP Pruszków II to inwestycje godne uwagi, oferujące powierzchnie klasy A z energooszczędnymi rozwiązaniami oraz dogodną infrastrukturą.

 

Powierzchnie magazynowe w Błoniu

Na zachód od Warszawy, ok. 27 km od centrum, znajduje się park magazynowy P3 Błonie. Doskonałe połączenie z Warszawą (droga krajowa 92 i autostrada A2) sprawia, że jest to atrakcyjna lokalizacja. Logicor Błonie to kolejna propozycja, oferująca nowoczesne budynki klasy A.

 

Magazyny w okolicach Ożarowa Mazowieckiego

Ożarów Mazowiecki, oddalony o 15 km od centrum Warszawy, również oferuje nowoczesne powierzchnie magazynowe. Ożarów II Logistic Centre i SEGRO Business Park Ożarów to obiekty warte uwagi.

 

Parki magazynowe w Jankach i Nadarzynie

Dla firm szukających powierzchni magazynowych przy trasie S7 (łączącej Warszawę z Katowicami), kompleksy Prologis Park Janki w Sokołowie oraz magazyny SEGRO w Nadarzynie to propozycje z łączną powierzchnią najmu ponad 150 tysięcy mkw. W trakcie budowy jest także Panattoni Park Nadarzyn, blisko Ptak Warsaw Expo, oferujący nowoczesne hale magazynowe.

Wspomniane lokalizacje oferują różnorodne rozwiązania magazynowe, dopasowane do potrzeb różnych firm. Znalezienie optymalnego miejsca dla działalności magazynowej w Warszawie i okolicach wymaga uwzględnienia specyficznych potrzeb oraz dogłębnej analizy lokalizacyjnej.

Dowiedz się więcej

Cover Image for Biurowce na fali: 5 najpopularniejszych adresów w Warszawie

2024-02-22

Biurowce na fali: 5 najpopularniejszych adresów w Warszawie

Sytuacja w sektorze nieruchomości komercyjnych jest dynamiczna i mierzą się z nią zarówno właścic...

Czytaj więcej
Cover Image for Ile powierzchni biurowej powinno przypadać na pracownika?

2023-10-09

Ile powierzchni biurowej powinno przypadać na pracownika?

Podczas wynajmu biura dla firmy zwróć uwagę nie tylko na cenę, standard wykończenia, lokalizację ...

Czytaj więcej

Please turn the device